Vedoucí

Hlavní vedoucí tábora – Náčelník tábora:

Natálie Sonnleitnerová – Talka    

akreditované kurzy: Náčelnické zkoušky (2016)

Zdravotník zotavovacích akcí (2016)

Hlavní vedoucí dětského tábora (2008)

Pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase

Hlavní vedoucí letních táborů (2003)

Táborů jsem se zúčastňovala už jako malá holka a jelikož mě táboření velmi bavilo,pokračovala jsem v tom i v dospělém věku. Tábory organizuji už od roku 2001 a to letní i zimní. Pracuji jako vychovatelka ve školní družině, momentálně jsem na mateřské dovolené. Fotografie z posledních šesti táborů, které jsem organizovala a vedla najdete na těchto odkazech:

Tábory 2011-2014

Tábory 2015-2016

Kam zmizely Rychlé Šípy  – natáčení České televize na našem táboře

 

Zástupce hlavního vedoucího a oddílový vedoucí

Jarda Cerha – Sysel     

Kde všude jsem působil: od roku 2013 do roku 2016 jsem působil na táborech Talisman, ze začátku jako praktikant později jako zástupce hlavího vedoucího a zdravotník.V roce 2013 jsem byl také na táboře Greenhorns jako vedoucí, v letech 2014 a 2015 jsem byl jako vedoucí a praktikant na táboře v Opárenském údolí na táboře Opárenské legendy.

Od roku 2016 spolupracuji s Národem 4 živlů a jinak od května roku 2016 jezdím na školy v přírodě, lyžařské výcviky, adaptační kurzy primárně se společností Novach s.r.o. a to jako vychovatel hlavní vedoucí a zdravotník.

Hospodář, kuchař a technické zázemí v jedné osobě

 

Ladislav Uhlíř – Ponny 

 

Na tábory jsem jezdil jako vedoucí ještě v předrevolučních dobách, po té jsem na nějakou dobu tuto činnost přerušil a vrátil jsem se k ní prostřednictvím svých dětí před devíti lety,kdy jsem začal jezdit jako vedoucí na tábory pořádané Talkou. Poslední tři roky jezdím co by hospodář,mám na starosti kuchyň a pak realizaci různých technických věcí, které si vedoucí vymyslí 🙂

Mimo to mám rekvalifikační kurz Zdravotníka a Náčelnické zkoušky.

Oddílový vedoucí

Jan Sonnleitner – Sony 

 

 

Jarek Řeřucha – Boban 

Kateřina Vaňková – Katrin 

Praktikanti

 

Josef Sonnleitner – Pepa  

 

Soňa Ryšávková  

 

Martin Vaněk